2014

Ljubitelji gorske narave in fotografskih užitkov ste lepo povabljeni k sodelovanju na fotografskem natečaju, in sicer s prispevkom o vaših posebnih doživetjih gorske narave.

Rok za oddajo natečajnih pošiljk je 10.1.2015.

Natečaj je namenjen oblikovanju digitalne predstavitve na občnem zboru društva predvidoma v februarju 2015, digitalni razstavi na spletni strani društva in na društvenem FB profilu ter oblikovanju društvenega koledarja.  Razstavljene bodo največ tri fotografije posameznega avtorja. Na občnem zboru društva bodo udeleženci glasovali za najljubše fotografije, rezultati pa bodo objavljeni na spletni strani društva. Natančen datum občnega zbora bo objavljen na spletni strani društva.

Način oddaje fotografij:

Vsebina pošiljke:

Avtorstvo:

Več informacij:

K sodelovanju vas prisrčno vabita PD Gozd Martuljk in njegov Odbor za varstvo gorske narave!

Irma Novak: Neimenovana Irma Novak: Neimenovana Irma Novak: Štirje junaki
Jožica Trstenjak: Prisluhnem Jožice Trstenjak: Srebrni turkiz Jožica Trstenjak: Moje ime