Rutarški Vršič

PLANINSKO DRUŠTVO GOZD MARTULJK

v okviru akcije »ŽIVI ZDRAVO ZA ZABAVO« vabi na pohod na

RUTARŠKI VRŠIČ (1699 m)

Odhod: v soboto, 26.09.2020 ob 7.00. uri izpred Gasilskega doma v Gozdu Martuljku

Kratek opis: pot nas vodi v krnico Za Ak in od tu po lovski stezi na vrh. V dolino se vračamo mimo slapov Belega potoka (Skočniki) do izhodišča v Gozdu Martuljku.

Čas hoje: 6 - 7 ur s počitki.

Obvezna oprema: pohodni čevlji, pohodne palice, obleka primerna vremenu, zaščita proti vetru in soncu, prva pomoč, pijača in hrana iz nahrbtnika, planinska izkaznica PZS s plačano članarino. V nahrbtnik dodajte tudi razkužilo za roke, obrazno masko, plezalni pas, samovarovalni komplet in čelado.

Prijave: do petka, 25.09.2020 na tel: Majda 051 336 635 & Mojca 041 821 366.

VLJUDNO VABLJENI

V primeru zaostrovanja ukrepov zaradi preprečevanje širjenja okužbe s COVID-19 bo izlet odpovedan

Vsak hodi na lastno odgovornost! V primeru slabega vremena si pridružujemo pravico do spremembe pohoda oziroma odpovedi!