Povabilo k sodelovanju

Spoštovane članice in člani Planinskega društva Gozd Martuljk!

Letos naše Planinsko društvo praznuje 70 let svojega delovanja. Ob tej častitljivi obletnici smo se odločili, da pripravimo zbornik, razstavo fotografij in osrednjo slovesnost.

Vabimo vas, da doživetja in misli, ki so vam ostale v spominu pri obiskovanju narave in gorskega sveta delite z nami. Tradicija društva so tudi različna tekmovanja, izleti, delovne akcije, zato bomo veseli, če boste lahko opisali dogodek, ki se ga še spomnite, ali našli zanimivo fotografijo. Pri fotografijah prosimo, da jih označite z imenom in priimkom lastnika fotografije, kdaj je nastala, kdo je na fotografiji oziroma kaj fotografija predstavlja.

Tradicijo planinstva želimo nadaljevati tudi v prihodnje, zato bo dobrodošlo tudi vaše mnenje kaj bi spremenili, oziroma kaj pogrešate v društvu.

Vaše cenjene prispevke in mnenja pričakujemo do 15. 5. 2019 na naslov:

Planinsko društvo Gozd Martuljk, Zg. Rute 85, 4282 Gozd Martuljek ali po elektronski pošti na naslov perovsek.tatjana@gmail.com.

Navodila za pošiljanje fotografij v elektronski obliki bodo objavljena kasneje.

Za dodatne informacije sva vam na voljo:

Lep planinski pozdrav,
Odbor za pripravo 70 letnice društva