Zadnja novica

Krnica

Planinsko društvo Gozd Martuljk vabi na druženje in družinski pohod v

Krnico (1113 m)
Julijske Alpe

Odhod: v soboto, 2. 12. 2017 ob 9. uri izpred penziona Špik v Gozdu Martuljku.

Kratek opis: z osebnimi avtomobili se bomo peljali do Erike, od koder bomo peš nadaljevali po poti do Krnice, kjer si bomo vzeli čas za malico in prijetno druženje. Vračali se bomo skozi Mali Tamar.

Čas hoje: 3 ure zmerne hoje.

Zahtevnost ture: lahka tura.

Obvezna oprema: dobri pohodni čevlji, pohodne palice, obleka primerna vremenu, male dereze, zaščita proti vetru in mrazu, prva pomoč, hrana in pijača iz nahrbtnika, planinska izkaznica PZS.

Prispevek: 2 EUR za člane PD Gozd Martuljk, dobra volja za cicibane in mladince planince.

Prijave: do četrtka, 30. 11. 2017 na tel: Majda 051 336 635 & Simona 041 358 367.

Vljudno vabljeni!

V primeru slabega vremena ali nepredvidljivih razmer si pridržujemo pravico do spremembe cilja, termina ali odpovedi ture. Vsak hodi na lastno odgovornost!

Advent v Zagrebu

Planinsko društvo Gozd Martuljk vas vabi, da skupaj doživimo adventno vzdušje v Zagrebu.

Kdaj? V soboto, 16. 12. 2017 ob 11. uri  dopoldan izpred penziona Špik v Gozdu Martuljku.

Odhod avtobusa iz Gozda Martuljka in vožnja s krajšim postankom do Zagreba. V Zagrebu si bomo ogledali nekaj najpomembnejših znamenitosti mesta - Sabor, Banski dvori, cerkev sv. Marka, Lotrščak, Kamnita vrata, katedralo, Gornji in Donji grad z vzpenjačo in za konec, za ta čas, čarobni trg Bana Jelačiča. Za pravo decembrsko razpoloženje na tem trgu bodo poskrbele glasbene in folklorne skupine ter božično – novoletne stojnice z darilci in okraski ter seveda šotori, kjer se bodo kuhale »klobase in vino«. Čas za nakupe, kavico in sproščeno druženje. Domov se bomo vrnili v večernih urah.

Cena: člani 23 €, nečlani 28 € ob udeležbi najmanj 40 oseb
Cena: člani 29 € , nečlani 34 € ob udeležbi najmanj 30 oseb

Cena vključuje: prevoz s turističnim avtobusom, zunanje oglede po programu, vožnjo z vzpenjačo, vodenje in organizacijo izleta.

Prijave do četrtka,  30. 11. 2017 na telefon:
Oti 041 363-730 in Ksenja 041 724-107.

Ob prijavi navedite tudi kontaktno telefonsko številko. Ne pozabite na osebni dokument, malico in dobro voljo.

V primeru premajhnega števila prijav izlet odpade.